ATLAS MMO Türkiye - Türk Oyuncu Topluluğu

ATLAS MMO Türkiye - Türk Oyuncu Topluluğu

ATLAS, MMO, Türkiye, Türk, Discord, Clan, Pirate, Takım, Arkadaş, Tayfa, Company

ATLAS oynamak için Türkiye'de arkadaş arayanların toplantığı çok oyunlu türk oyuncu topluluğumuz, siz ATLAS oyuncularını aramıza bekliyor. Topluluğumuz ATLAS'da arkadaş, clan, takım, grup arıyorum diyenlerin birbirini rahatça bulabileceği bir ortam sağlamakla beraber diğer multiplayer oyunlara da destek veriyor. Konuşmalarımızı discord üzerinden yapıyoruz. Bu topluluk size yeni, kaliteli insanlarla tanışma imkanı ve kaliteli zaman geçirme olanağı sağlayacaktır. Topluluğumuz hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

-- Oyuna desteğimizi sonlandırdık --


ATLAS Türkiye Steam Grubumuzhttps://steamcommunity.com/groups/atlas-turkiye

Notlar

ATLAS, 2 sene boyunca erken erişimde kalacak. Bu iki senede oyuna erken erişebileceğiz. ATLAS'da oyun içi clana Company (Tayfa) deniyor. ATLAS Türkiye Discord server'ımız ve ATLAS Türkiye steam grubumuz bütün ATLAS oyuncularını birleştirme için oluşturulmuş topluluk kanallarıdır.

Biz Virtual Multi-Gaming tayfası olarak oyunu kendi discord kanalımızda oynayacağız. Kendi kanalımızın adresi başvuru kabulünüzden sonra verilmektedir. EU PVP serverında oynayacağız. Hem pve hem de pvp içeriklerinden hoşlanıyoruz. Hangilerine katılacağınız size kalmış.

Oyun Hakkında

ARK:Survival Evolved yaratıcılarından ATLAS - bir Devasa Çoklu Oyuncu ilk ve üçüncü bakış perspektifli fantastik korsan macera oyunu. ATLAS bünyesinde 40.000 oyuncuyu eşi görülmemiş bir beraberlik ve çatışma ihtimali ile aynı dünyayı keşfetmeye bırakıyor. Bölgeler fethettiğiniz, gemiler inşa ettiğiniz, gömülü hazineler arayabileceğiniz, kaleler yapabileceğiniz, yerli yaşamı yağmalayabileceğiniz ve kendi büyüyen filonuzu kurabileceğiniz bu devasa açık dünyada başka filolar ile kozunuzu kapıştıracağınız bir oyun sizi bekliyor. Küçük bir adadan namınızı yaparak korsan imparatorluğuna kadar ilerleyin. Büyük bir savaş gemisini tek başına komuta edebilir yada güvendiğiniz teğmenler arasında görev dağılımı yapabilir yada dilediğiniz silahın kontrolünü direkt olarak ele geçirebilirsiniz. Derin sulara dalın ve batıkları keşfedin, toplayacağınız hazine haritalarından eşyalar elde edin, tehlikeli bölgelerde kendinizi deneyin yada ana görevleri yapın. Araştırmacı maceracılar ile takım olun ve keşfedilmemiş sularda yeni topraklar bulun. Bu bölgesel özelliklere sahip topraklarda doğal egzotik ve mitik yaratıkları evcilleştirin, unutulmuş mezarları yağmalayın, antik tanrılara kafa tutun ve hatta kendi koloni şehrinizi kurun.

Türkiye'nin en kaliteli çok oyunlu türk oyuncu topluluğudur. Sitemiz üzerinden başvuru yaparak aramıza katılabilirsiniz.