Destiny 2 Türk Oyuncu Topluluğu

Destiny 2 Türk Oyuncu Topluluğu

Destiny 2 Türkiye, Clan, Takım, Arkadaş, Discord

-- Aktif olarak Destiny 2 oynuyoruz. -- (25 Kasım 2019) --

Destiny 2 oynamak için Türkiye'de arkadaş arayanların toplantığı çok oyunlu türk oyuncu topluluğumuz, siz Destiny 2 PC oyuncularını aramıza bekliyor. Topluluğumuz Destiny 2'de arkadaş, clan, takım, grup arıyorum diyenlerin birbirini rahatça bulabileceği bir ortam sağlamakla beraber diğer multiplayer oyunlara da destek veriyor. Konuşmalarımızı discord üzerinden yapıyoruz. Bu topluluk size yeni, kaliteli insanlarla tanışma imkanı ve kaliteli zaman geçirme olanağı sağlayacaktır. Topluluğumuz hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


- Destiny 2 sadece ücretsiz hali ile oynanacak bir oyun değil. Oyun içi clana katılım için en az 1 DLC'ye sahip olmalısınız (Forsaken veya Shadowkeep). Bizimle beraber oynamak için oyun içi clanımızda bulunmak zorunda değilsiniz. Biz bir oyuncu topluluğuyuz.

Topluluğumuzdan kimlerin Destiny 2 oynadığını, bu kişilerin diğer hangi oyunları oynadıklarını üye listemizden görebilirsiniz.

 

 

Türkiye'nin en kaliteli çok oyunlu türk oyuncu topluluğudur. Sitemiz üzerinden başvuru yaparak aramıza katılabilirsiniz.