Overwatch Takım vs. Takım Etkinliği - 17 Şubat 2018

Overwatch Takım vs. Takım Etkinliği - 17 Şubat 2018

17 Şubat Cumartesi, Saat: 20:00

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız etkinlik takvimini tamamladık ve 17 Şubat 2018 tarihinde start veriyoruz. Bilgilendirmelerden, Twitter hesabımızı ve Facebook sayfamızı takip ederek haberdar olabilirsiniz.

 

Etkinlik planlaması ve takvimi üzerinde çalıştığımız sürede, üyelerimizi bu etkinlikler hakkında discord uygulaması üzerinden bilgilendirdik. Etkinliklerimizin amacından bahsetmek gerekirse; üyelerimiz bugüne kadar aynı takımda, düşmanlarına karşı oynadılar. Şartları biraz değiştiriyoruz. Etkinlik günlerimizde birbirlerine karşı oynayıp, kazanmaya çalışacaklar.

 

İlk etkinliğimiz Overwatch oyunu üzerinde olacak.

Tarih: 17 Şubat 2018 / 20:00 / Cumartesi

 

Katılımcılar iki takıma ayrılacak. 4v4, 5v5 ve 6v6 şeklinde maçlar oynanacak. Etkinliklerimize arkadaşlarınız da katılabilir ancak, öncelik üyelerimiz ve adaylarımızdadır.

Önemli not: Etkinliğe katılacak arkadaşlarınızın, başvuru kriterlerimizi karşılaması gerekmektedir.
 

Eğer siz de etkinliklerimize katılmak istiyorsanız, discord sunucumuza gelebilir ve "genel" yazı kanalından etkinliğe katılmak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Etkinliklere katılım gösterecek kişilerin, etkinlik saatinde discord sunucumuzda olmaları gerekmektedir. Etkinlik saatinde discord sunucumuzda bulunmayan kişilerin yerine yedek katılımcı(lar) alınacaktır.


Katılımcılar arasına katılmak için örnek format:
 

 Overwatch etkinliğine katılmak istiyorum.
Yedekler arasına katılmak için örnek format:
 

 Overwatch etkinliğine yedek olarak katılmak istiyorum.

VMG Twitter | VMG Facebook | VMG YouTube

 

Türkiye'nin en kaliteli çok oyunlu türk oyuncu topluluğudur. Sitemiz üzerinden başvuru yaparak aramıza katılabilirsiniz.