Rainbow Six Siege Takım vs. Takım Etkinliği - 13 Ekim 2018

Rainbow Six Siege Takım vs. Takım Etkinliği - 13 Ekim 2018

13 Ekim Cumartesi, Saat 19:00

Oyun: Rainbow Six Siege

Tarih: 13 Ekim 2018 / 19:00 / Cumartesi

Virtual Multi-Gaming olarak sonuncusunu 9 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Rainbow Six Siege etkinliğine bir yenisini daha ekliyoruz. Bir önceki etkinlik kazananlarını Discord üzerinden duyurduk.

 

Etkinlik detayı:

- Katılımcılar iki takıma ayrılacak. 5v5 şeklinde maçlar oynanacak. Etkinliklerimize herkes davetlidir.

- Dilerseniz takımınız ile ya da tek olarak katılım sağlayabilirsiniz.

- Önemli not: Etkinliğe katılacak VMG aday ve üyeleri haricindeki oyuncuların, public odalarda üsluplarına dikkat etmelerini rica ederiz.
 

Etkinliğe katılım:

- Etkinliklere katılım gösterecek kişilerin, etkinlik saatinde discord sunucumuzda olmaları gerekmektedir. Etkinlik saatinde discord sunucumuzda bulunmayan kişilerin yerine yedek katılımcı(lar) alınacaktır.

- Üye ve adaylarımız harici oyuncular; #ziyaretci_odasi yazı kanalından, üye ve adaylarımız ise #genel yazı kanalından 'Rainbow Six Siege etkinliğine katılmak istiyorum.' yazması gerekmektedir.

 

Etkinliğe yedek oyuncu olarak katılmak için:

- Üye ve adaylarımız harici oyuncular; #ziyaretci_odasi yazı kanalından, üye ve adaylarımız ise #genel yazı kanalından 'Rainbow Six Siege etkinliğine yedek olarak katılmak istiyorum.' yazması gerekmektedir.

- Discord adresimize erişim sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye'nin en kaliteli çok oyunlu türk oyuncu topluluğudur. Sitemiz üzerinden başvuru yaparak aramıza katılabilirsiniz.