Virtual Multi-Gaming 3 Yaşında

Virtual Multi-Gaming 3 Yaşında

Sanal dünyadaki oyuncuları birbiri ile buluşturup bir ağ kurma projemizde üçüncü yılımızı geride bıraktık.

Virtual Multi-Gaming 3 yaşına girdi. Bu sene 500’e yakın başvuru alsak da piyasadaki oyun kıtlığı sebebiyle durağan bir sene geçirdik. Yeni çıkan her oyun hüsran oldu. Destiny 2 çıktığında güzel bir başlangıç yapmıştık fakat oyundaki içerik eksikliğinden dolayı uzun süreli olmadı, Sea of Thieves’de içerik eksikliği sebebiyle oynanmıyor, Monster Hunter: World, Türkiye’de tutmadı, Fornite’ın heyecanı bitti. Black Ops 4 ise iddaalı bir çıkış yaptı. Önümüzdeki aylarda Battlefield 5 ve The Division 2 gibi büyük oyunlar bizleri bekliyor. Yönetimimiz özellikle The Division 2’ye büyük ilgi gösterecek.

Ana oyunlarımıza yetki/rol/etiket ataması yaptık. Oyuna giren oyunculardan bildirim almak istiyorsanız ilgi duyduğunuz oyunun rolünü alabilir ve oyuncu ararken #oyuncu_arama kanalından rol ile etiketleme yapabilirsiniz. #roller yazı kanalından rolunüzü alabilirsiniz.

Sanal üyelerimizin websitemize girip oyunlar ve hesaplar gibi bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Artık oynamadığınız oyunları listenizden çıkarıp, yeni oynadıklarınızı veya oynamayı düşündüklerinizi eklemeniz gerekiyor. Her VMG yıldönümünde zorunlu olacak şekilde bu uygulamayı getiriyoruz. 3 ay içerisinde sitemize giriş yapmayan sanal üyelerimizin üyeliğini sonlandıracağız. Son tarih: 31 Ocak 2019.

Battlefield 5, 20 Kasım 2018’de çıkışını yapacak. DLC’ler ücretsiz olacak.

The Division 2, 15 Mart 2019’da çıkışını yapacak. Birinci yıl DLC’leri ücretsiz olacak. Çıkışından önce kapalı ve açık beta sürümleri çıkacak. Betaya başvuru sayfası : https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-gb/beta.
Bu seferki The Division'da clan ve 8 kişilik raid sistemi olacak.

'Craw' Hüseyin arkadaşımız yönetime katıldı.

Türkiye'nin en kaliteli çok oyunlu türk oyuncu topluluğudur. Sitemiz üzerinden başvuru yaparak aramıza katılabilirsiniz.