Star Citizen Türk Oyuncu Topluluğu

Star Citizen Türk Oyuncu Topluluğu

Star Citizen Türkiye, Türk, Clan, Takım, Arkadaş, Discord, Organizasyon

Star Citizen oynamak için Türkiye'de arkadaş arayanların toplantığı çok oyunlu türk oyuncu topluluğumuz, siz Star Citizen oyuncularını aramıza bekliyor. Topluluğumuz Star Citizen da arkadaş, organizasyon, clan, takım, grup arıyorum diyenlerin birbirini rahatça bulabileceği bir ortam sağlamakla beraber diğer multiplayer oyunlara da destek veriyor. Konuşmalarımızı discord üzerinden yapıyoruz. Bu topluluk size yeni, kaliteli insanlarla tanışma imkanı ve kaliteli zaman geçirme olanağı sağlayacaktır.

Topluluğumuz hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Oyunun tam sürümünün çıkmasına hala uzun zaman var fakat şimdiden başvurunuzu yapabilirsiniz. Hem bize hem de diğer organizasyonlara katılabilirsiniz. Diğer ekipler, başka organizasyonlara katılımı yasaklarken, biz özgür bırakıyoruz. Oyun şu an oynanabilir düzeyde değil, bu yüzden oynanabilir düzeye gelene kadar ciddi oynamayı düşünmüyoruz. Roleplay yapan, katı kuralları olan, hardcore bir organizasyon değiliz.

Türkiye'nin en kaliteli çok oyunlu türk oyuncu topluluğudur. Sitemiz üzerinden başvuru yaparak aramıza katılabilirsiniz.